Чому особливий?

√ Унікальна комбінація. Діурол® створений на основі запатентованого екстракту цільних ягід журавлини PACran® та екстракту гібіскусу Ellirose™ виробництва компанії Naturex, Франція. Комбінація стандартизованих екстрактів цільних ягід журавлини PACran® та екстракту гібіскусу Ellirose™, що входять до складу Діуролу®, має виражений синергічний ефект для запобігання інфекцій сечовивідних шляхів, маючи у складі високу концентрацію бактеріостатичних та бактерицидних речовин. Поєднання екстракту цілісних ягід журавлини (PACran®) і гібіскуса (Ellirose™) дозволяє підтримувати антибактеріальну середу сечових шляхів 24 годину на добу.

√ Рекомендовано європейськими урологами. Екстракт журавлини, що входить до складу Діуролу® - це єдиний рослинний екстракт, який рекомендовано до застосування Європейськими протоколами по лікуванню урологічних захворювань.*

√ Полегшення вже через добу. Екстракт гібіскусу Ellirose™ має виражений антимікробний ефект. Саме тому Діурол® сприяє полегшенню симптомів інфекційних захворювань сечовивідних шляхів уже наприкінці першої доби вживання, а також значно скорочує строки одужання.

√ Комплексна терапія. За рахунок зменшення стійкості бактерій до антибіотиків Діурол® потенціює дію антибіотиків, що збільшує клінічну ефективність комплексної терапії до 95,5 %.**

Антибіотик + Діурол® = ефективність лікування збільшується до 95,5%

* 3.5.3.2.4. Prophylaxis with cranberry Limited studies have suggested that cranberry is useful in reducing the rate of lower UTIs in women [134,135].
134.Kontiokari, T., et al. Randomised trial of cranberry-lingonberry juice and Lactobacillus GG drink for the prevention of urinary tract infections in women. Bmj, 2001. 322: 1571.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11431298
135.Stothers, L. A randomized trial to evaluate effectiveness and cost effectiveness of naturopathic cranberry products as prophylaxis against urinary tract infection in women. Can J Urol, 2002. 9: 1558.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12121581
** Ю. Н. Гурженко, А. И. Бойко, С. Н. Шамраев, В. В. Спиридоненко, А. А. Губарь, А. В. Бардин, Р. О. Данилец, А. Ю. Гурженко, Е. Ю. Гурженко, А. Н. Леоненко Исследование эффективности использования препарата Диурол в комплексном лечениибольных хроническим циститом. Семейная медицина №1 2015

Як працює Діурол®?

Діурол® у своєму складі має два активні компоненти – екстракт журавлини PACran® та екстракт гібіскусу Ellirose™.

Журавлина - справляється з бактеріями та надає антиадгезивну дію: «відриває» бактерії від слизової сечовивідних шляхів і сприяє їх видаленню з організму. Іншими словами - не дає інфекції приклеїтися до сечовивідного каналу і виводить бактерію разом з сечею.

Гібіскус має виражену бактеріостатичну дію - прибирає та полегшує такі симптоми циститу як печіння, біль, різі вже на першу добу вживання, що доведено клінічно.
Image

Діурол® - оптимальне поєднання двох натуральних компонентів для захисту та підтримки здоров'я - подвійна сила у вирішенні проблем сечовидільної системи

Унікальна журавлина PACran®

Запатентована світова технологія виробництва PACran® дозволяє виділити екстракт з усіх фракцій ягід журавлини - шкірки, насіння, м'якоті та соку.

Екстракт цільних ягід журавлини PACran®, що входить до складу Діуролу®, стандартизований за вмістом PACs - проантиціанідинів типу A. Тому екстракт, здобутий за технологією PACran®, має відмінні від інших екстрактів журавлини властивості в забезпеченні потужного антиадгезивного ефекту проти бактерій Escherichia coli, основного збудника інфекцій сечовидільної системи.

Екстракт журавлини PACran®, що входить до складу Діуролу®, сприяє зниженню проникнення в слизову оболонку сечовивідних шляхів Escherichia coli.

Екстракт журавлини - це єдиний фітопрепарат, який рекомендовано до застосування Європейськими протоколами по лікуванню урологічних захворювань.

Застосування препаратів журавлини зменшує ризик розвитку уроінфекцій.

PACran®:
- запатентований та виготовлений за спеціальною технологією екстракт цільних ягід журавлини;
- містить унікальний профіль діючих речовин;
- містить усі корисні речовини цільної ягоди журавлини. Зі всієї ягоди видаляється тільки вода.

Патенти екстракту журавлини PACran®:

Патенти США:
Склад, що інгібує адгезію
Частково очищений склад журавлини з антиадгезивною активністю
Екстракт журавлини та отримані з нього біологічно активні компоненти
Метоли лікування та профілактики не вірусної інфекції

Патенти Австралії:
Метод лікування чи профілактики не вірусної мікробної інфекції
Склад що інгібує адгезію

Патент Великобританії:
Екстракт журавлини що інгібує адгезію

Патенти США:
Рослинний екстракт проантоціанідинів ефективний як інгібітор адгезії бактерій до поверхні фімбріями Р-типу

ЕКСТРАКТ ЦІЛЬНОЇ ЯГОДИ ЖУРАВЛИНИ PACRAN® УХВАЛЕНИЙ FDA!

Цікаві факти про екстракт журавлини PACran®:

Латинська назва: Vaccinium macrocarpon

Традиційне використання:
Американські китобої і моряки запасалися журавлиною на своїх рейсах для запобігання цинги.

У 1816 році капітан Генрі Холл став першим успішно культивувати журавлину.

Корінні американці використовували журавлину в різних харчових продуктах, найпопулярнішим було в'ялене м'ясо - комбінація білка подрібненої журавлини, висушеного м'яса оленя і плавленого жиру. Вони також використовували його як ліки для лікування ран від стріл і в якості барвника для килимів і ковдр.

Текстура губчаста, смак терпкий.

Урожай збирається восени.

Постачається з Північної Америки.

Латинська назва: Vaccinium macrocarpon

Сорти: Early Blacks, Howes, Stevens, Ben Lears і ін.

Розмір: 1-2 см в діаметрі

Вага: 1-2 грами

Колір: від білого до чорного

Журавлину збирають мокрим способом. Виробники затоплюють свої поля водою. У ягід є невеликі повітряні порожнини всередині, і журавлина спливає на поверхню води. Робочі групують ягоди, конвеєром піднімають їх з болота на вантажівки, а потім транспортують на переробні підприємства.

Тільки невеликий відсоток журавлини збирають сухим способом. Використовуються механічні пристрої, що нагадують газонокосарки з конвеєрними стрічками, які збирають ягоди прямо в мішки. Мішки випорожнюються в контейнери, які доставляються в приймальні станції, де ягоди оцінюються за кольором і здатністю відскакувати від твердої поверхні (м'які ягоди не відскакують і відбраковуються). Сухі зібрані ягоди продаються як свіжі фрукти.

Екстракт гібіскусу Ellirose™

Екстракт гібіскусу Ellirose™ - містить поліфенол та флавоноїди, що мають виражений антимікробний ефект, особливо на Candida albicans. Саме тому Діурол® сприяє полегшенню симптомів інфекційних захворювань сечовивідних шляхів уже наприкінці першої доби вживання, а також значно скорочує строки одужання та посилює ефект антибактеріальної терапії.

Екстракт квіток Гібіскуса традиційно використовується від багатьох недугів, а його властивості важко переоцінити. Особливо широкого застосування екстракт Гібіскуса набув для полегшення симптомів захворювань сечовивідної системи. За наших днів хронічні цистити у жінок є дуже частими і досить важко піддаються лікуванню.

Виписані лікарем антибіотики зменшать частоту загострень захворювань за рахунок усунення мікробів відповідальних за інфекції. Але більшість людей більше надає перевагу профілактиці, ніж лікуванню гострого захворювання.

Саме для цього французька компанія Naturex розробила Ellirose - екстракт квітів Гібіскусу, визнаний у всьому світі.

Завдяки запатентованому процесу екстракції, гібіскус Ellirose має унікальний профіль властивостей завдяки наявності у своєму складі гібіскусну, протокачеїнову та шікімінову кислоти, антоцианіни, і флавоноїди, що забезпечують його ефективність.

Повна назва - Екстракт квітів гібіскусу

Зовнішній вигляд - Насичений червоний

Активні інгредієнти:

- Органічні кислоти >40%

- Самбубіозиди  > 5%

- Фенольні біоциди > 45 %

Результати наукових досліджень:*

Клінічно доведено, що 200 мг добавки Ellirose:

- Зменшує частоту інфекцій сечовивідних шляхів

- Покращує сечоспускання у жінок

Висновки - Допомагає підтримувати здоров’я сечовивідноЇ системи

Рекомендована доза - 200 мг на день

Безпека та якість - Протягом клінічних досліджень побічних ефектів не виявлено

*Allaert F. A. 2010, Letre de I’infectiologue, Tomme XXV, № 2: 56-60