Інструкція

Діурол® - оптимальне поєднання двох натуральних компонентів для захисту та підтримки здоров'я - подвійна сила у вирішенні проблем сечовидільної системи. 
 
Діурол® створений на основі запатентованого екстракту цільних ягід журавлини PACran® та екстракту гібіскусу Ellirose™. Комбінація стандартизованих екстрактів цільних ягід журавлини PACran® та екстракту гібіскусу Ellirose™, що входять до складу Діуролу®, має виражений синергічний ефект для запобігання інфекцій сечовивідних шляхів, маючи у складі високу концентрацію бактеріостатичних та бактерицидних речовин.
 
Запатентована світова технологія виробництва PACran® дозволяє виділити екстракт з усіх фракцій ягід журавлина - шкірки, насіння, м'якоті та соку. Екстракт цільних ягід журавлини PACran®, що входить до складу Діуролу®, стандартизований за вмістом PACs - проантиціанідинів типу A. Тому екстракт здобутий за технологією PACran® має відмінні від інших екстрактів журавлини властивості в забезпеченні потужного антиадгезивного ефекту проти бактерій Escherichia coli, основного збудника інфекцій сечовидільної системи. Екстракт журавлини PACran®, що входить до складу Діуролу®, сприяє зниженню проникнення в слизову оболонку сечовивідних шляхів Escherichia coli.
 
Екстракт гібіскусу Ellirose™ - містить поліфенол та флавоноїди, що мають виражений антимікробний ефект, особливо на Candida albicans. Саме тому Діурол® сприяє полегшенню симптомів інфекційних захворювань сечовивідних шляхів уже наприкінці першої доби вживання, а також значно скорочує строки одужання та посилює ефект антибактеріальної терапії.
 
Тому Діурол® значно покращує симптоми перебігу інфекційних захворювань сечовивідних шляхів вже через 10 діб, а також знижує частоту їх повторних загострень.
 
Склад: 1 капсула містить:
основні речовини: екстракт журавлини PACran® - 250 мг; екстракт гібіскусу - 100 мг;
допоміжні речовини: наповнювач - лактози моногідрат, закріплювач - полівінілпіролідон.
 
Рекомендації щодо застосування: за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело органічних кислот (урсолова, бензойна, лимонна, яблучна, протокатехова, гібіскова, винна, аскорбінова, щавлева), проантоціанідинів, поліфенолів, вітамінів (А, В1, В2, В5, В6, С, РР), що сприяють підвищенню захисних сил організму при несприятливих гігієнічних умовах, сезонних змінах, стресових ситуаціях; з метою запобігання проникненню бактерій у слизові оболонки сечовивідних шляхів (ІСШ) та профілактики розвитку бактеріальних інфекцій і рецидивів хронічних неспецифічних ІСШ (циститів, пієлонефритів, гломерулонефритів); для профілактики утворення сечових конкрементів при збільшенні рН сечі, в тому числі після їх вилучення.
 
Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим незалежно від прийому їжі по 1 капсулі 2 рази на добу. Тривалість застосування встановлюється індивідуально. При необхідності курс можна повторити. У разі потреби доцільне комбінування з антимікробними засобами. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.
 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність (до 12 тижнів включно).
 
Строк придатності: 24 місяці від дати виробництва.
 
Застереження щодо застосування: не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
 
Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С в сухому та недоступному для дітей місці.
 
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 1 капсулу/100 г продукту: білки - 10,35 г, жири - 0,5 г, 45 ккал/188,28 кДж.
 
Форма випуску: капсули з масою вмісту 460 мг ± 7,5 %.
 
Назва, адреса та телефон виробника:
ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА»
Україна, 08135, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60; тел./факс: (044) 454-72-92 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ТУ У 15.8-34414427-002:2008
 
Дієтична добавка.
Не є лікарським засобом.