Екстракт гібіскусу Ellirose™

Екстракт гібіскусу Ellirose™ - містить поліфенол та флавоноїди, що мають виражений антимікробний ефект, особливо на Candida albicans. Саме тому Діурол® сприяє полегшенню симптомів інфекційних захворювань сечовивідних шляхів уже наприкінці першої доби вживання, а також значно скорочує строки одужання та посилює ефект антибактеріальної терапії.

Екстракт квіток Гібіскуса традиційно використовується від багатьох недугів, а його властивості важко переоцінити. Особливо широкого застосування екстракт Гібіскуса набув для полегшення симптомів захворювань сечовивідної системи. За наших днів хронічні цистити у жінок є дуже частими і досить важко піддаються лікуванню.

Виписані лікарем антибіотики зменшать частоту загострень захворювань за рахунок усунення мікробів відповідальних за інфекції. Але більшість людей більше надає перевагу профілактиці, ніж лікуванню гострого захворювання.

Саме для цього французька компанія Naturex розробила Ellirose - екстракт квітів Гібіскусу, визнаний у всьому світі.

Завдяки запатентованому процесу екстракції, гібіскус Ellirose має унікальний профіль властивостей завдяки наявності у своєму складі гібіскусну, протокачеїнову та шікімінову кислоти, антоцианіни, і флавоноїди, що забезпечують його ефективність.

Повна назва - Екстракт квітів гібіскусу

Зовнішній вигляд - Насичений червоний

Активні інгредієнти:

- Органічні кислоти >40%

- Самбубіозиди  > 5%

- Фенольні біоциди > 45 %

Результати наукових досліджень:*

Клінічно доведено, що 200 мг добавки Ellirose:

- Зменшує частоту інфекцій сечовивідних шляхів

- Покращує сечоспускання у жінок

Висновки - Допомагає підтримувати здоров’я сечовивідноЇ системи

Рекомендована доза - 200 мг на день

Безпека та якість - Протягом клінічних досліджень побічних ефектів не виявлено


*Allaert F. A. 2010, Letre de I’infectiologue, Tomme XXV, № 2: 56-60